SPORT

Zlín v nastaveném čase vyválčil se Spartou bod
Fotbal 6.11.2017

Diváci na Letné měli možnost vidět dramatický a emotivní zápas až do posledních minut. Ševci se dostali do vedení v 15. minutě, když se trefil Ekpai. Sparta však po brankách Šurala a Janka dokázal duel otočit a Zlín musel dotahovat. Ševci se nakonec dočkali, když se v první minutě nastaveného času prosadil střídající Adnan Džafič.

Sparta v dramatickém utkání porazila Baník
Fotbal 30.10.2017

Na druhý pokus dokázali doma sparťané porazit Baník Ostrava , ani tentokrát však nešlo o snadnou práci. Hosté na Letné dokázali dvakrát vyrovnat, vítěznou trefu zaznamenal až deset minut před koncem Lukáš Štetina.

Baník v poháru vyřadil Spartu
Fotbal 26.10.2017

Baník vyhrál v osmifinále poháru na hřišti Sparty 3:2 po penaltovém rozstřelu a po pěti letech se probojovali do jarní fáze soutěže. Postup olemovali svými góly Robert Hrubý, Oleksander Azackij a rozhodující penaltu proměnil Jakub Šašinka.

Sparťané proti Plzni neskórovali
Hokej 25.10.2017

Plzeň dokázala v první třetině vstřelit dvě branky. Po hezké gólové akci Schleisse si druhou branku dali po nešťastné teči sparťané sami. Následujících 40 minut už žádný gól nepadl, a Plzeň se tak stala druhým týmem v sezoně odvážejícím si ze Sparty vítězství.

Jihlava přerušila sérii tří porážek, odnesla to Sparta
Hokej 20.10.2017

I když to první třetinu nevypadalo, domácí ve zbylých dvou předvedli jeden z nejlepších výkonů sezony a dokázali otočit zápas ve svůj prospěch.

Sparťané proti Chomutovu urvali třetí výhru v řadě
Hokej 16.10.2017

Sparťané zakončili sérii tří domácích zápasů během jediného týdne bez ztráty bodu. Po výhrách nad Litvínovem a Mladou Boleslaví porazili před vlastními fanoušky i Piráty z Chomutova.

Sparťané byli v zápase s Plzní aktivnějším týmem, na body ale nedosáhli
Fotbal 15.10.2017

Sparťané v dramatickém zápase s Plzní na body nedosáhli. Přestože byli po většinu času aktivnějším týmem a vypracovali si řadu gólových příležitostí, podlehli Viktorii 0:1.

Sparťanky jsou v osmifinále Ligy mistryň
Fotbal 12.10.2017

Sparta řecký PAOK porazila i v domácí odvetě. Po výhře 5:0 venku a 3:0 doma se mohou sparťanky těšit z pohodového postupu do osmifinále, které se losuje v pondělí 16. října.

Sparta doma porazila poslední Litvínov
Hokej 11.10.2017

Sparta dokázala v dohrávce 4. kola hokejové Tipsport extraligy ukončit negativní sérii, když doma zdolala Litvínov 3:1. Jubilejní 300. utkání odehrál v dresu Sparty útočník Miroslav Forman.

Sparťanky vstoupily do Ligy mistryň skvěle
Fotbal 5.10.2017

Fotbalistky Sparty vezou se Soluně fantastický výsledek. Řecký mistr PAOK inkasoval pět branek, hattrick nasázela Irena Martínková.

Pardubice překvapivě vyhrály se Saprtou
Hokej 4.10.2017

Dlouhá série výher Sparty nad Pardubicemi končí. V deseti posledních extraligových střetnutích nezískali Východočeši proti Spartě ani bod, tentokrát si ovšem z O2 areny odvezli hned tři.

Dukla remizovala se Spartou
Fotbal 1.10.2017

Na sedm zápasů natáhla Dukla neporazitelnost na domácím stadionu, když v derby remizovala s pražskou Spartou. V utkání měli více šancí ke skórování domácí, ale když ta největší skončila po Holendově střele pouze na tyči, došlo k konečné dělbě bodů po nerozhodném výsledku 0:0.

Kometa doma těsně porazila Spartu
Hokej 27.9.2017

Sparťané vstoupili do dohrávky 6. kola proti Kometě Brno lépe a zaslouženě šli do vedení. V poslední vteřině druhé třetiny ale soupeř dokázal srovnat a ve třetí třetině vyrovnaného a dramatického utkání nakonec přiklonil vítězství na svoji stranu.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Výhru Sparty nad Teplicemi zařídil Václav Kadlec
Fotbal 25.9.2017

Sparta zvládla domácí zápas s Teplicemi na jedničku a severočeského soupeře porazila 3:0. Významnou měrou se na vítězství podílel Václav Kadlec, který zaznamenal dva góly.

Po hrubých chybách v obraně prohrál Hradec se Spartou
Hokej 25.9.2017

Čtvrté vítězství v řadě hradečtí hokejisté nepřidali. Se Spartou podali bojovný výkon a na ledě ji místy dokonce přehrávali, ale srazily je velmi hrubé chyby v obraně.