SPORT

Liberec doma porazil Spartu
Hokej 10.12.2018

Liberečtí měli utkání po většinu času pod kontrolou, Sparta se dostala do hry až v závěru, když ji nabudila snižující branka. Tygři se však o vítězství připravit nenechali a berou tři body.

Sparta doma s Teplicemi bez bodu
Fotbal 10.12.2018

Sparta neprotrhla výsledkové i výkonnostní trápení posledních dní a doma prohrála v rámci 18. kola s Teplicemi po brance Moulise 0:1.

Karlovy Vary ani napodruhé na Spartu nestačily
Hokej 2.12.2018

Zápas toho přinesl mnoho. Dva neuznané góly Dávida Grígera, tři telefonáty videorozhodčímu, ale i návrat několika bývalých karlovarských hráčů, tentokrát však na druhé straně.

Slovácko otočilo zápas se Spartou
Fotbal 2.12.2018

Slovácko otočilo zápas s pražskou Spartou, ve kterém prohrávalo po gólu Pulkraba ve druhém poločase. Po Havlíkově centru vyrovnával Zajíc a v samotném závěru proměnil vítěznou penaltu Havlík.

Sparta oplatila Zlínu porážku
Hokej 24.11.2018

Sparťané potvrdili, že se jim na zlínském ledě dlouhodobě daří. Hokejisté Zlína prohráli doma se Spartou vysoko 0:4.

290. derby skončilo dělbou bodů
Fotbal 5.11.2018

Také druhé derby Sparty se Slavií v roce 2018 nemá vítěze, oba rivalové se na Letné rozešli smírně po remíze 2:2.

Sparta doma podlehla Vítkovicím
Hokej 1.11.2018

Na domácím ledě podlehla Sparta před více než sedmi tisíci fanoušky Vítkovicím 1:4. Soupeř šel do vedení už ve druhé minutě, po gólu Romana. Vyrovnání zařídil chytrým nahozením Lukáš Pech, více branek ale domácí nevstřelili a body putují do Vítkovic.

Nadějně rozehraný zápas ztratil Mountfield ve třetí třetině a Spartě podlehl
Hokej 29.10.2018

Hradečtí začali utkání se Spartou dobře a po první třetině vedli 2:0. V druhé části svůj náskok bez větších obtíží ubránili, jenže pak přišel kolaps. V závěrečných dvaceti minutách Východočeši třikrát inkasovali a připsali si druhý neúspěšný duel před vlastními tribunami.

2. ročník Studentského štafetového maratonu zná své vítěze
Běh 11.10.2018

Praha má za sebou druhý ročník Studentského štafetového maratonu. Běžecké akce se zúčastnilo dvacet desetičlenných týmů z pražských středních škol.

Sparta potvrdila roli favorita a postupuje v poháru přes Polnou
Fotbal 3.10.2018

Sparta podle očekávání zvládla zápas na hřišti Slavoje Polná a postoupila do čtvrtého kola MOL Cupu. Sparta měla většinu zápasu tlak, výraznější náskok si ale udělal až v závěru a zvítězila 4:1

Plzeň doma vybojovala tři body nad Spartou
Fotbal 29.9.2018

Utkání, které nenabídlo příliš fotbalové krásy, rozhodl šťastnou trefou domácí Roman Procházka, když střelu která mířila vysoko nad branku tečoval Radaković a změnil trajektorii do vlastní branky.

Indiáni po skvělém výkonu berou pouze bod
Hokej 22.9.2018

Plzeň utrpěla krutou porážku. Po většinu utkání byla lepším celkem. Na to se však v hokeji nehraje. Sparta v Plzni odehrála výborný zápas a připisuje si cenné vítězství, prolomila sérii pěti prohraných utkáních se Škodovkou.

Začněte nový školní rok s bojovým uměním taekwon-do
Taekwon-do 25.8.2018

Největší škola taekwon-do v ČR Ge-Baek Hosin Sool otevírá další školní rok! Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do!

Sparta remizovala s Příbramí
Fotbal 19.8.2018

Dlouho se zdálo, že Sparta vyhraje i pátý zápas v nové ligové sezóně. Nakonec však doma uhrála s Příbramí jen remízu 2:2 a poprvé v novém ročníku ztratila body.

Sparta si v Teplicích zastřílela
Fotbal 13.8.2018

I po čtyřech ligových zápasech je Sparta v lize stoprocentní. V Teplicích zvítězila 4:0, když všechny góly vstřelila v neskutečně povedeném prvním poločase.

Výhra Sparty na postup se Suboticou nestačila
Fotbal 3.8.2018

Zápas Sparty proti Subotici dlouho vypadal jako jasná záležitost. Sparta měla spoustu šancí, vedla dva nula… Jenže pak přišel nešťastný penaltový zákrok a naděje na postup se rozplynula.