SPORT

Sparta si v Teplicích zastřílela
Fotbal 13.8.2018

I po čtyřech ligových zápasech je Sparta v lize stoprocentní. V Teplicích zvítězila 4:0, když všechny góly vstřelila v neskutečně povedeném prvním poločase.

Výhra Sparty na postup se Suboticou nestačila
Fotbal 3.8.2018

Zápas Sparty proti Subotici dlouho vypadal jako jasná záležitost. Sparta měla spoustu šancí, vedla dva nula… Jenže pak přišel nešťastný penaltový zákrok a naděje na postup se rozplynula.

Z Jablonce veze Sparta tři body
Fotbal 30.7.2018

Dva dny po odvolání trenéra Pavla Hapala nastoupila Sparta k zápasu na hřišti Jablonce. Letenští na severu Čech vybojovali tři body, o vítězství 2:1 rozhodli po přestávce Kanga a Vukadinović.

Sparta porazila nováčka z Opavy
Fotbal 22.7.2018

Sparta vstoupila do nové sezóny vítězně. Na svém stadiónu porazila nováčka z Opavy, když o výsledku rozhodly ve druhém poločase branky Kangy a střela Tetteha, kterou si do branky srazil Svozil.

Při postupu hokejistů do semifinále připraví Praha projekci na Staroměstském náměstí
Hokej 16.5.2018

Pokud Český národní hokejový tým postoupí do semifinále a finálových utkání letošního Mistrovství světa v ledním hokeji, zřídí pražský magistrát na Staroměstském náměstí projekci těchto zápasů.

Spartu na hřišti Jihlavy zachránily tyče
Fotbal 12.5.2018

Fotbalisté FC Vysočina proti Spartě Praha před vyprodanými ochozy sehráli velmi dobré utkání, vytvořili si více vyložených příležitostí a dvakrát trefili brankovou konstrukci.

Volkswagen Maraton Praha má amerického vítěze. Kraloval Galen Rupp
Běh 7.5.2018

Suverénní představení. Tak se dá dvěma slovy popsat výkon Galena Ruppa na čtyřiadvacátém Volkswagen Maratonu Praha. Americká vytrvalecká hvězda nedala svým soupeřům šanci.

Stanciu a Lafata přispěli k výhře Sparty nad Zlínem
Fotbal 5.5.2018

Po nepovedeném zápase v Ostravě přivítala Sparta Zlín. V ligových zápasech s Fastavem neprohrála od roku 2009 a tato bilance nekončí. Letenští totiž zvítězili 2:1 díky brankám Nica Stancia a Davida Lafaty, za hosty korigoval Ubong Ekpai.

Sparta v derby přišla o tříbrankový náskok
Fotbal 17.3.2018

Letenský tým měl skvěle rozehrané derby pražských „S“, když nad Slavií vedla po prvním poločase o tři góly, ale nakonec utkání skončilo remízou 3:3.

Jubilejní dvacátý ročník Sportisimo 1/2Maratonu Praha přivítá na startu vytrvaleckou špičku včetně etiopského rekordmana
Atletika 7.3.2018

Už za měsíc odstartuje 20. ročník pražského půlmaratonu a organizátoři pozvali na kulaté výročí závodu mimořádně silné pole. Na start se postaví šestice mužů s osobním rekordem pod hodinu včetně úřadujícího rekordmana závodu Atsedu Tsegaye.

Liberec jde v předkole  proti Spartě do vedení
Hokej 7.3.2018

Liberec jde v předkole proti Spartě do vedení

Dvakrát šli v úvodních 40 minutách do vedení Bílí Tygři, sparťané díky Petru Vránovi a Juraji Mikušovi v obou případech srovnali. Na řadu tak přišlo prodloužení, ve kterém Liberec po dvou minutách využil přesilovku a dostal se v sérii do vedení.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Chomutov zakončil základní část výhrou nad Spartou
Hokej 5.3.2018

Piráti zakončili základní část Tipsport extraligy výhrou nad pražskou Spartou. Hostům již o nic nešlo, a tak do Chomutova přijeli s okleštěnou sestavu. Výhru Chomutova řídila čtvrtá lajna.

Zbrojovka i v deseti hráčích sahala po výhře, nakonec z Letné veze bod
Fotbal 5.3.2018

Letenský tým v druhém jarním domácím utkání nedokázal porazit Zbrojovku Brno. Hosté se dostali krátce po začátku druhého poločasu do vedení, poté vyrovnal Ondřej Zahustel, ale sparťané vítězný gól vstřelit nedokázali, i když hosté dohrávali bez vyloučeného Kryštůfka.

Sparta urvala proti Zlínu důležité body
Hokej 1.3.2018

Velmi důležitý zápas zvládla Sparta ve středu v O2 areně. I přes ztrátu dvoubrankového vedení nakonec v 56. minutě zajistil domácím vítězství Juraj Mikuš, a sparťané si tak připsali důležité tři body v boji o play off.

Olomouc vyhrála na Spartě v prodloužení
Hokej 27.2.2018

Sparťané na svém ledě přivítali Olomouc a i když v utkání dvakrát vedli díky brankám Jana Buchteleho a Richarda Jarůška, před více než šesti tisíci diváky nakonec mají jen bod za prohru 2:3 v prodloužení.