SPORT

Vysočina šokovala ligu - poprvé v historii porazila Spartu
Fotbal 16.4.2017

Fotbalisté FC Vysočina vybojovali po koncentrovaném a houževnatém výkonu nesmírně cennou výhru nad Spartou Praha. Slavný letenský klub porazili vůbec poprvé v historii.

Sparta v přestřelce porazila Brno
Fotbal 10.4.2017

V atraktivním zápase bylo k vidění pět gólů a nespočet šancí, sparťané nakonec berou všechny body za vítězství 3:2.

Slavia se Spartou remizovala
Fotbal 3.4.2017

Když se devět minut před koncem po Konatého přihrávce prosadil Kadlec, vypadalo to, že si tři body odveze Sparta. V 90. minutě ale dokázali sešívaní srovnat, když penaltu po faulu na Mingazova proměnil Milan Škoda.

Čtyři světové rekordy v Praze
Běh 2.4.2017

Praha se při Sportisimo 1/2Maratonu Praha dočkala čtyř světových rekordů. Sportisimo 1/2Maraton Praha ovládla v historickém maximu hvězda RunCzech Racing Teamu Joyciline Jepkosgei.

Sportisimo 1/2Maraton Praha již v sobotu
Běh 30.3.2017

Již v sobotu odstartuje od Rudolfina Sportisimo 1/2Maraton Praha, největší běžecký závod v České republice. Na trať, která běžcům nabídne pohledy na krásy historické Prahy, se vydá celkem 11 500 závodníků.

Kometa Brno v nejkratším čase vyřadila Spartu
Hokej 19.3.2017

Poprvé ve čtvrtfinálové sérii sparťané nevstoupili do utkání vstřeleným gólem, naopak po dvou minutách inkasovali z hole Haščáka. Na to sice dokázal ještě zareagovat Pech, od stavu 1:1 se už ale trefovali jen hráči Komety a po výhře 4:1 postupují do semifinále.

Světová rekordmanka do Prahy nepřijede.  Sportisimo 1/2Maraton Praha i přesto představí vytrvaleckou špičku
Běh 18.3.2017

Světová rekordmanka do Prahy nepřijede. Sportisimo 1/2Maraton Praha i přesto představí vytrvaleckou špičku

Startovní pole Sportisimo 1/2Maratonu Praha bohužel v uplynulém týdnu přišlo o dvě velmi kvalitní běžkyně. Světová rekordmanka Peres Jepchirchir a Worknesh Degefa musely svůj start zrušit, obě ze zdravotních důvodů.

Sparta se Zlínem bez branek
Fotbal 18.3.2017

Sparťané si z domácího duelu se Zlínem odnášejí pouhý bod za bezbrankovou remízu. Rozhodující trefu nepřinesla ani více než čtvrthodinová početní převaha po vyloučení hostujícího Matejova.

Kometa porazila Spartu i napotřetí
Hokej 18.3.2017

Kometa opět srovnala zápas, ve kterém prohrávala a o vítězství rozhodla hned na začátku prodloužení. V sérii tak vede už 3:0 a jediná výhra ji dělí od semifinále.

Basketbalistky ZVVZ USK Praha si potřetí za sebou zahrají Final Four Evropské ligy.
Basketbal 16.3.2017

S ruským týmem přitom prohrály první zápas o 23 bodů, domácí odvetu však zvládly a vynutily si třetí duel. V něm české mistryně nezlomilo ani třináctibodové vedení soupeře.

První čtvrtfinále pro Kometu, Sparta nezvládla konec utkání
Hokej 14.3.2017

Po pěti minutách vedli Sparťané 2:0. Ve druhé třetině se Moravanům podařilo snížit, ale i tak vedli svěřenci trenéra Kalouse šest minut před koncem o jeden gól. Pak ale během necelých dvou minut dvakrát inkasovali a po výhře 3:2 se vedení v sérii ujímá Kometa.

Boleslav porazila Spartu gólem Da Silvy
Fotbal 13.3.2017

Mladá Boleslav dokázala pokořit trápící se Spartu a vyhrála 1:0, když jediný gól zápasu vstřelil v 68. minutě po rohovém kopu Douglas Da Silva.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Sparta podlehla po boji ve finále Ligy mistrů
Hokej 8.2.2017

Finálový zápas Ligy mistrů nabídl nervydrásající podívanou plnou zvratů a dramatických momentů. Sparta se po bojovném výkonu stala vicemistrem Champions Hockey League.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.